Όλα τα Ακίνητά μας

47 αγγελίες

Οικόπεδο προς πώληση Κέντρο (Λευκώνας)

€ 130.000 1.440 τ.μ.

  • 90 €/τ.μ.

Προς Πώληση – Μοναδικό Οικόπεδο στον Λευκώνα Σερρών

Διατίθεται προς πώληση εξαιρετικό οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 1.440 τ.μ. στον Λευκώνα Σερρών, εντός οικισμού και σε προνομιακή τοποθεσία, δίπλα σ...

Κωδ. 19931882

Διαμέρισμα προς πώληση Ρωμαϊκή Αγορά - Βενιζέλου - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 210.000 100 τ.μ.

  • 2.100 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 2ου ορόφου, μικτής επιφάνειας 100 τ.μ. και καθαρής 82 τ.μ. (+ εξώστες), σε ιδιαίτερα κεντρική τοποθεσία. Διαθέτει άνετη σαλοτραπεζαρία, 2 υπνοδωμάτια, ξεχωρισ...

Κωδ. 18909652

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Δελασάλ (Πεύκα)

€ 192.000 113 τ.μ.

  • 1.699 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση αυτοτελές διαμέρισμα στα Πεύκα, σε εξαιρετική τοποθεσία με απεριόριστη θέα προς την πόλη της Θεσσαλονίκη.

Το ακίνητο έχει συνολικό εμβαδόν 113 τ.μ. μικτά και 105 τ.μ. καθαρά, βρίσκεται εν...

Κωδ. 19927945

Μονοκατοικία προς πώληση Δελασάλ (Πεύκα)

€ 500.000 400 τ.μ.

  • 1.250 €/τ.μ.
  • 7 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Προς πώληση μοναδική μονοκατοικία στα Πεύκα Θεσσαλονίκης, με απεριόριστη και ανεμπόδιστη θέα προς την πόλη και το βουνό. Πρόκειται για ακίνητο συνολικής επιφάνειας 400 τ.μ. μικτών, το οποίο εκτείνεται...

Κωδ. 19926314

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Ειρήνη - Καστέλο (Συκιές)

€ 450 50 τ.μ.

  • 9 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς ενοικίαση άνετη και ευρύχωρη γκαρσονιέρα 50 τ.μ. σε ήσυχη γειτονιά στις Συκιές Θεσσαλονίκης. Βρίσκεται στον 2ο όροφο περιποιημένης οικοδομής χωρίς ασανσέρ και διαθέτει λειτουργική διαρρύθμιση, απ...

Κωδ. 19823193

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Άγιος Παύλος (Άγιος Παύλος)

€ 350 40 τ.μ.

  • 9 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς ενοικίαση διαμέρισμα στην περιοχή του Αγίου Παύλου, σε ιδιαίτερα κεντρικό σημείο με εύκολη πρόσβαση σε μέσα μεταφοράς και αγορά.

Το ακίνητο βρίσκεται στον 4ο όροφο οικοδομής με ασανσέρ, ενώ λόγω...

Κωδ. 19712107

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Υδραγωγείο (Νεάπολη)

€ 110.000 101 τ.μ.

  • 1.089 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ισόγειο διαμέρισμα 101 τ.μ. σε εξαιρετική τοποθεσία στη Νεάπολη, στην περιοχή Στρεμπενιώτη, μία από τις πιο ήσυχες και ποιοτικές γειτονιές της περιοχής.

Το ακίνητο βρίσκεται σε φάση πλήρους,...

Κωδ. 19675132

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ανάληψη - Μπότσαρη (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 125.000 46 τ.μ.

  • 2.717 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση μοναδική, πολυτελής γκαρσονιέρα στην ανατολική Θεσσαλονίκη, σε ένα από τα πιο κεντρικά και ζωντανά σημεία της πόλης, στη συμβολή Γαμβέττα και Μπότσαρη.

Το ακίνητο εκτείνεται σε 46 τ.μ. μι...

Κωδ. 19725512

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Αγία Αναστασία (Ανθεμούντας)

€ 360.000 350 τ.μ.

  • 1.029 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 4 Μπάνια

Πολυτελής Μονοκατοικία 350 τ.μ. στον οικισμό Αγίας Αναστασίας – Μια μοναδική πρόταση κατοικίας υψηλών προδιαγραφών

Στον ήσυχο και προνομιακό οικισμό της Αγίας Αναστασίας, διατίθεται προς πώληση μια ε...

Κωδ. 19488682

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Μετέωρα - Άγιος Ιωάννης (Πολίχνη)

€ 100.000 70 τ.μ.

  • 1.429 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Προς Πώληση – Ρετιρέ 5ου Ορόφου στις Συκιές Θεσσαλονίκης

Σε εξαιρετικά προνομιακή τοποθεσία στις Συκιές Θεσσαλονίκης διατίθεται προς πώληση φωτεινό ρετιρέ 5ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 70 τ.μ. μικ...

Κωδ. 19251279

Τοποθεσία στο χάρτη