Όλα τα Ακίνητά μας

47 αγγελίες

Άλλο είδος γης προς πώληση Δεβελίκι (Παναγιά)

€ 47.000 2.400 τ.μ.

  • 20 €/τ.μ.

ΔΕΒΕΛΙΚΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΟ / 53.000€

Διατίθεται προς πώληση αγροτεμάχιο σε μοναδική τοποθεσία στα δεβελικια Χαλκιδικής.

Έχει απεριόριστη θέα προς την θάλασσα και απέχει 650 μέτρα από το παρα...

Κωδ. 16267727

Τοποθεσία στο χάρτη

Κτίριο επαγγελματικών χώρων για ενοικίαση ΒΙ.ΠΑ. (Ωραιόκαστρο)

€ 2.200 1.850 τ.μ.

  • 1 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Ενοικιάζεται Επαγγελματικός Χώρος στη Βιομηχανική Περιοχή Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης

Σε προνομιακό σημείο της Βιομηχανικής Περιοχής Ωραιοκάστρου, διατίθεται προς ενοικίαση επαγγελματικός χώρος συνολικ...

Κωδ. 18259306

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Αγία Παρασκευή (Παλλήνη)

€ 300.000 110 τ.μ.

  • 2.727 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΛΟΥΤΡΑ. Πωλείται πλήρως και ριζικά ανακαινισμένη Βίλα πολυτελείας, εμβαδού 110 τ.μ. σε οικόπεδο 364 τ.μ.

Αποτελείται από:
Ισόγειο: (Σαλονοκουζίνα, WC)
1 όροφο: (3 Υπν...

Κωδ. 16496366

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση ΔΕΘ (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 165.000 70 τ.μ.

  • 2.357 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

183.000€/ ΕΓΝΑΤΙΑ ΚΈΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ / 70 τμ.

Διαμέρισμα προς πώληση σε πολύ κεντρική τοποθεσία στην Εγνατία σε αξιόλογη οικοδομή.

Το διαμέρισμα είναι ισόγειο 70 τετραγωνικών μέτρων και αποτελε...

Κωδ. 16145544

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 185.000 85 τ.μ.

  • 2.176 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΦΆΛΗΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ / 185.000€ / 85τμ.

Μοναδικό διαμέρισμα προς πώληση στην περιοχή του Φαλήρου Θεσσαλονίκης δίπλα στην στάση μετρό "Φλέμινγκ"

Πρόκειται για ενα διαμέρισμα 85 μικτων τετραγωνικώ...

Κωδ. 17202353

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Κρήνη (Καλαμαριά)

€ 350.000 105 τ.μ.

  • 3.333 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Καλαμαριά, Νέα Κρήνη, πωλείται εμπρόσθιο διαμπερές διαμέρισμα 105τμ (90τμ καθαρά) σε καλή κατάσταση, στον 1ο όροφο, οικοδομή κατασκευής 2010 προσεγμένης.

Διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, μεγάλη σαλοκουζίνα, μ...

Κωδ. 16598669

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Κέντρο (Καλαμαριά)

€ 380.000 112 τ.μ.

  • 3.393 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Καλαμαριά κέντρο, κοντά στον πεζόδρομο πωλείται εμπρόσθιο διαμέρισμα δυο επιπέδων, μεζονέτα, σε νεόδμητο κτίριο, 112τμ στον 3ο όροφο οικοδομή κατασκευής 2025.
(Στην πολυκατοικία υπάρχουν διαθέσιμα ...

Κωδ. 16719556

Τοποθεσία στο χάρτη