Όλα τα Ακίνητά μας

47 αγγελίες

Κατάστημα προς πώληση Άγιος Αθανάσιος (Εύοσμος)

€ 110.000 140 τ.μ.

  • 786 €/τ.μ.

ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ / 110.000€ / 140τμ.

Κατάστημα προς πώληση στον Ευοσμο σε καλή τοποθεσία δίπλα στην Μαιάνδρου.

Το κατάστημα είναι 140 τετραγωνικά μέτρα στο σύνολο από τα οποία τα 70τμ είναι σ...

Κωδ. 17378493

Βίλα προς πώληση Χανιώτης (Παλλήνη)

€ 4.000.000 350 τ.μ.

  • 11.429 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 5 Μπάνια

ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Μοναδική βίλα προς πώληση στην Χανιώτη Χαλκιδικής με θέα την χερσόνησο του Αγίου Όρους.

Η πολυτελής αυτή κατοικία εκτείνεται σε 3 επίπεδα με 350τ.μ. χώρου διαβίωσης σε οικόπεδο 210...

Κωδ. 16200183

Τοποθεσία στο χάρτη

Αγροτεμάχιο προς πώληση Γερακινή (Πολύγυρος)

€ 47.000 560 τ.μ.

  • 84 €/τ.μ.

Αγροτεμάχιο προς πώληση στο Τρίκορφο Χαλκιδικής δίπλα στην παραλία γερακινής. Είναι 560 τετραγωνικά μέτρα σε καλή τοποθεσία. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 6989420447.

Κωδ. 17817938

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Διοικητήριο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 69.000 50 τ.μ.

  • 1.380 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Προς Πώληση – Διαμέρισμα 43 τ.μ. στο Κέντρο Θεσσαλονίκης

Διατίθεται προς πώληση φωτεινό διαμέρισμα 43 τ.μ. καθαρής επιφάνειας, σε εξαιρετικό σημείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, επί της οδού Αγίου Δημ...

Κωδ. 19051739

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Τριάδιο (Θέρμη)

€ 860.000 438 τ.μ.

  • 1.963 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 4 Μπάνια

Θέρμη στον δρόμο προς Τριάδι, πωλείται ημιτελές μεζονέτα 438τμ, 3 +1 επιπέδων, σε προνομιούχο θέση με ανεμπόδιστη θέα σε οικόπεδο 1.000μετρα.

Στο ισόγειο που είναι και η είσοδος της κατοικίας, αποτελ...

Κωδ. 15374427

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Σταθμός ΟΣΕ (Βαρδάρης - Λαχανόκηποι)

€ 85.000 41 τ.μ.

  • 2.073 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς Πώληση – Πολυτελής Γκαρσονιέρα

Πίσω από τον Σταθμό του ΟΣΕ, σε εξαιρετική τοποθεσία με άμεση πρόσβαση σε ΜΜΜ και το κέντρο της πόλης, διατίθεται πολυτελής γκαρσονιέρα 41 τ.μ., 2ου ορόφου.

Αποτε...

Κωδ. 18084575

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Βαρδάρης - Δικαστήρια (Βαρδάρης - Λαχανόκηποι)

€ 90.000 42 τ.μ.

  • 2.143 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς Πώληση – Studio στο One Salonica, Θεσσαλονίκη

Διατίθενται πλήρως ανακαινισμένα studio στον 4ο όροφο ανακαινισμένου κτηρίου με ασανσέρ, στην περιοχή One Salonica.

🔹 Χαρακτηριστικά ακινήτων:
• Ο...

Κωδ. 18267593

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα προς πώληση Μαρτίου (Βούλγαρη - Ντεπώ - Μαρτίου)

€ 80.000 50 τ.μ.

  • 1.600 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος
  • 1 Μπάνιο

ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ / 80.000€ / 50ΤΜ.

Ισόγειο κατάστημα προς πώληση στην περιοχή της Μαρτίου.

Είναι γωνιακό και πολύ φωτεινό με σύνολο βιτρίνας 7 μέτρα.

Αποτελείται από έναν ενιαίο χώρο με πλακάκ...

Κωδ. 17666658

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Γομάτι (Παναγιά)

€ 48.000 42 τ.μ.

  • 1.143 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΓΟΜΑΤΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ / 50.000€ /

Πωλείται στην περιοχή Γομάτι Χαλκιδικής οικόπεδο σε πολύ κεντρική τοποθεσία.

Το οικόπεδο είναι 441 τμ και μέσα σ αυτό βρίσκεται ένα κτίσμα 43 καθαρών τετραγωνικών μέ...

Κωδ. 16244993

Τοποθεσία στο χάρτη

€ 87.000 26 τ.μ.

  • 3.346 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Κέντρο Θεσσαλονίκης – Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο επενδυτικό στούντιο 25 τ.μ.

Στην καρδιά του κέντρου της Θεσσαλονίκης, δίπλα στη στάση του νέου Μετρό, διατίθεται προς πώληση στούντιο 25 τ.μ., στον...

Κωδ. 18502240

Τοποθεσία στο χάρτη