Όλα τα Ακίνητά μας

47 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Διοικητήριο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 145.000 60 τ.μ.

  • 2.417 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση πολυτελές διαμέρισμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, σε εξαιρετική γειτονιά δίπλα στο Υπουργείο Μακεδονίας – Θράκης.

Το ακίνητο βρίσκεται στον 6ο όροφο κλασικής οικοδομής (χωρίς ασανσέρ) και...

Κωδ. 19502686

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτικό ακίνητο Μπότσαρη

€ 55.000 41 τ.μ.

  • 1.341 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

Ανάληψη, κοντά στη Λεωφόρο Κωνσταντίνου Καραμανλή, πωλείται ισόγειο κατάστημα συνολικής επιφάνειας 41 τ.μ., σε οικοδομή κατασκευής 1965.

Το ακίνητο είναι δύο επιπέδων και αναπτύσσεται ως εξής:

• 30τ...

Κωδ. 19655355

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Συνοικισμός Νόμου 751 (Πανόραμα)

€ 900.000 380 τ.μ.

  • 2.368 €/τ.μ.
  • 7 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πωλείται Υπερπολυτελής Κατοικία 380 τ.μ. στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης

Στην πιο προνομιακή τοποθεσία του Πανοράματος, στη γειτονιά του Νόμου 751, προσφέρεται προς πώληση μια μοναδική τριώροφη μονοκατοικί...

Κωδ. 19571556

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα για ενοικίαση Πλατεία Ναυαρίνου (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 200 25 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

Προς ενοικίαση κατάστημα – Πλατεία Ιπποδρομίου

Σε προνομιακή τοποθεσία στην Πλατεία Ιπποδρομίου διατίθεται προς ενοικίαση κατάστημα συνολικής επιφάνειας 25 τ.μ., σε ισόγειο – ημιυπόγειο επίπεδο, με W...

Κωδ. 19029134

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Αγγελοχώρι (Μηχανιώνα)

€ 320.000 320 τ.μ.

  • 1.000 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται Μεζονέτα 320 τ.μ. σε Οικόπεδο 5.500 τ.μ. – Αγγελοχώρι / Μηχανιώνα

Στον οικισμό Βραχιά Μηχανιώνας, σε μια ήσυχη περιοχή κοντά στη θάλασσα και μόλις 30 λεπτά από τη Θεσσαλονίκη, διατίθεται προ...

Κωδ. 19515089

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα για ενοικίαση Ρήγα Φεραίου (Νεάπολη)

€ 300 30 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

Προς ενοικίαση ισόγειο κατάστημα 30 τ.μ. σε εξαιρετικά κεντρικό σημείο στη Νεάπολη, δίπλα στην κεντρική αγορά της οδού Ανδρέα Παπανδρέου.

Το ακίνητο βρίσκεται σε προνομιακή τοποθεσία με αυξημένη εμπο...

Κωδ. 19469470

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 115.000 55 τ.μ.

  • 2.091 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση μοναδικό διαμέρισμα σε εξαιρετική τοποθεσία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Βρίσκεται στον 4ο όροφο 6ώροφης οικοδομής, χωρίς ανελκυστήρα, και έχει συνολική επιφάνεια 55 τ.μ.

Το ακίνητο αποτε...

Κωδ. 19621034

Τοποθεσία στο χάρτη

Γραφείο για ενοικίαση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 360 43 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

ΚΈΝΤΡΟ ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ / 400€ / 43ΤΜ.

Σε πολύ κεντρικό σημείο σε στοά επί της Ερμού ενοικιάζεται δίχωρη επαγγελματική στέγη ιδανικό για γραφείο.

Είναι 43 μικτά τετραγωνικά μέτρα και αποτελ...

Κωδ. 16643470

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Παναγία Φανερωμένη (Ξηροκρήνη - Παναγία Φανερωμένη)

€ 115.000 90 τ.μ.

  • 1.278 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς Πώληση – Μοναδικό Διαμέρισμα στην περιοχή Παναγίας Φανερωμένης

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα 2ου ορόφου στην περιοχή της Παναγίας Φανερωμένης, σε πολύ κοντινή απόσταση από την οδό Αγίου Δημητρί...

Κωδ. 19557179

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα προς πώληση Άνω Τούμπα (Τούμπα)

€ 60.000 25 τ.μ.

  • 2.400 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

ΤΟΎΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / 60.000€ / 25ΤΜ

Πωλείται σε αποκλειστικότητα ισόγειο κατάστημα στην κάτω Τούμπα σε πολύ καλή τοποθεσία.

Το ισόγειο του καταστήματος είναι 25 τμ ενώ υπάρχει και υπόγειος χώρος απ...

Κωδ. 17505375

Τοποθεσία στο χάρτη